Dieta
witaminy now foods
Autor: iStock
Na podstawie danych z: iStock

W sposób dojrzały otocz troską o swoje zdrowie

Wiele dzisiejszych schorzeń bierze się często z zaniedbań żywieniowych. Chcąc mieć długie, satysfakcjonujące jak również pełne zdrowia życie nie można na to pozwolić.
dieta dla endomorfika
Autor: Artur Nowacki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

O których typach diet powinno się mówić? Które są godne uwagi?

Dziś już więcej osób poddaje się różnym dietom, jakie wpływają na ładną sylwetkę i ogólnie bardzo dobre samopoczucie. Mamy ich sporo, więc czasem trudno się w nich połapać.
ćwiczenia
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdy mięśnie mają być widoczne, czyli nie tylko sam trening da oczekiwany efekt

Znaczna część osób ćwiczących na siłowni pragnie idealnie wyrzeźbić swoje mięśnie. Wyciskają więc kolejne ciężary, zakładając, że mięśnie będą widoczne już po paru treningach. Niestety, jak się okazuje same treningi to często o wiele mało, by móc pochwalić się ładnie zarysowanymi i wyraźnie widocznymi mięśniami. Znaczenie ma także dobrze zbilansowana dieta oraz preparaty profesjonalne, do których zaliczane są spalacze tłuszczu.
mężczyźni podczas biegania
Autor: Georgia National Guard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób możemy zrzucić kilogramy, ale bez żadnej diety?

Diety na odchudzanie są w porządku, w wielu przypadkach są efektywne, lecz moim skromnym zdaniem za często skupiamy się tylko na diecie! A więc jeżeli dostrzeżemy u siebie chociażby niewielką fałdkę, to błyskawicznie przechodzimy na dietę odchudzającą. A w końcu wcale nie jest powiedziane, że wyłącznie dieta jest wskazana. Należy także więcej się ruszać. Można śmiało powiedzieć, iż częstsza aktywność fizyczna spowoduje, że nareszcie zrzucimy zbędne kilogramy, ale bez konieczności dbania o dietę. Choć oczywiście i tak należy odpowiednio jeść, to chyba dla wszystkich jasne.
Suplementy diety
Autor: epSos .de
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy powinno się skorzystać z suplementacji w czasie treningu

W ciągu ostatnich lat ogólnie pojęta kulturystyka bez wątpienia zdobyła w naszym kraju sporą popularność – należy jedynie spojrzeć na to, jak wielu ludzi uczęszcza obecnie na profesjonalne siłownie i interesuje się całym tym tematem. Równocześnie jednak trudno byłoby się temu dziwić, gdyż może to przecież być doskonały sposób na skuteczne zadbanie o swoje zdrowie, a jednocześnie znaczne polepszenie swojego wyglądu zewnętrznego i wypracowanie idealnej dla siebie sylwetki.
Autor: iStock.com

Jaki sklep sportowy warto odwiedzić?

Współczesny styl życia wyjątkowo źle wpływa na nasze zdrowie. Naszym dużym problemem jest bez wątpienia zbyt długie przesiadywanie w pracy. Niekiedy także bywamy zmuszeni brać jeszcze jeden etat, ponieważ nasze zarobki nie wystarczają nam na godne funkcjonowanie.
nordic walking
Autor: Nordwalk
Na podstawie danych z: Nordwalk

Popularyzacja sportu

Dzisiejszy styl życia posiada wyjątkowo niekorzystny wpływ na nasz organizm. Przez cały dzień jesteśmy w ruchu. Ciągle rozwiązujemy jakieś istotne kwestie. Biegamy przez ulice naszego miasta, wiecznie spóźnieni. W pracy czeka na nas dużo rozmaitych wyzwań, nierzadko także zgadzamy się na nadgodziny albo kończymy pracę w domu. Ten niesamowity wyścig z czasem powoduje, że wiecznie jesteśmy zestresowani.
Zielone jabłka, dieta
Autor: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Odchudzanie we dwoje

Odchudzanie we dwoje bardziej mobilizuje do osiągnięcia wymarzonego celu. Podczas walki z kilogramami łatwiej jest razem przygotowywać te same posiłki i wspólnie dbać o lepszą sylwetkę.
Dieta, szczupła sylwetka
Autor: Lambertz
Na podstawie danych z: Lambertz

Ostra dieta i brak efektów? Dlaczego?

Dwa tygodnie ostrej diety, codzienna porcja ćwiczeń na siłowni, żadnych słodyczy ani tłustych potraw...było już tak blisko...i co? Sama nawet nie wiesz jak to się stało, ale całe pudełko ptasiego mleczka najpierw wylądowało w Twoim koszyku, a chwilę potem – w Twoim żołądku.
Psychoterapeutka i trener zdrowia Joanna Bylinka
Autor: Instytut HAPPYMORE®
Na podstawie danych z: Instytut HAPPYMORE®

Trening psychodietetyczny

Osoby, które stosowały wiele diet, doświadczają efektu jojo, a ich waga z czasem jest większa niż przed odchudzaniem. Jest to brak równowagi metabolicznej, który powoduje, iż mimo obniżonym racjom żywieniowym i wzmożonym ćwiczeniom fizycznym utrata wagi staję się poważnym wyzwaniem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.