Rower
kwatery prywatne

Jakim sposobem przygotować się do ekskursji rowerowej?

Przyszykowując się do eskapady rowerowej, krótszej czy dłuższej, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Pewnym z nich jest rzecz jasna bicykl. Skontrolowanie stanu technicznego przed każdym wyjazdem jest nieodzowne – przed wszystkim chcemy bezpiecznie dotrzeć do celu (jak też oczywiście wrócić), pomoże nam ustrzec się przykrych niespodzianek.
stylowe rowery miejskie
Autor: Club de Lucha Burlada
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób ograniczyć miejskie korki, który jest na to sposób? Czy rower jest to dobre wyjście?

Duże lokacje mają problem ze zwiększającymi się korkami ulicznymi i to mimo że infrastruktura drogowa poprawia się. Tworzą się obwodnice, bardziej rozplanowane ronda i krzyżówki, jest dużo więcej parkingów, ale to wciąż za mało.
rowery
Autor: Frédérique Voisin-Demery
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Rzeczy rowerowe, które należy posiadać, jeżeli będzie myśleć się o jeżdżeniu ekstremalnym.

Akcesoria do roweru, jakie należy mieć, jeżeli będzie myśleć się o jeżdżeniu ekstremalnym będzie okazja nabyć w każdym sklepie, jaki właśnie tego typu gadżety będzie mieć do zaoferowania. W związku z czym, należy bliżej przyjrzeć się propozycji handlowej tego typu sklepu, żeby później nie było najmniejszych kłopotów z wytypowaniem tego, co bezpośrednio będzie dopasowane do warunków jeżdżenia.
rower
Autor: Mareike Liese
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie akcesoria do rowerów mają szansę nam się przydać? Czy podobają nam się rowery miejskie?

Co możemy odnaleźć w sklepie rowerowym?

Jakie akcesoria do rowerów mają szansę nam się przydać? Czy podobają nam się rowery miejskie?

Kiedy zadecydowaliśmy, że chcemy większość naszych podróży przeżywać na rowerze, to obowiązkowo musimy wybrać najlepszy jego typ dla siebie. Tak żeby nam się wygodnie na nim jeździło i żebyśmy mogli dojechać nawet w niesamowicie odległe zakątki. Co więcej, należy się też zastanowić, co może nam się jeszcze przydawać do roweru, tak by ta jazda okazała się być jeszcze przyjemniejszą i bezpieczniejszą.
rower
Autor: Centrum Naturhouse
Na podstawie danych z: Centrum Naturhouse

Szczypta newsów odnośnie rowerów

Częsta jazda rowerem powoduje, że będziemy o wiele szczęśliwsi. Jeżeli wysiłek fizyczny sprawia dużo szczęścia, zapewne będziemy dużo rzadziej uskarżali się na swoje codzienne funkcjonowanie. Polska na nieszczęście jest miejscem, w którym to niemalże każdy ciągle narzeka, no nic nam nie pasuje. Uogólnienie, lecz czy tak po prawdzie nie pasujemy do owego opisu? Walczmy z kiepskim humorem, lecz również zbędnymi kilogramami. Prawda jest taka, że Rowery we wszystkich przypadkach są wielce pomocne. Szkoda, iż w naszym kraju nie jest jak w choćby Danii, czyli rowerzyści zasadniczo nie mają łatwego dojazdu do pracy. Na Zachodzie bardzo wielu ludzi dojeżdża rowerem do roboty.
1-12 czerwca Herbalife Susz Triathlon
Autor: Giant
Na podstawie danych z: Giant

Pragniesz interesującej formy spędzania wolnego czasu? Zwróć uwagę na triathlon!

Osoby pełne życia powinny przebywać cały czas w ruchu i nie umieją zdzierżyć bezczynności. Szukają zawsze nowych dyscyplin sportowych, które ich usatysfakcjonują. Ciekawą formą aktywności fizycznej może okazać się triathlon, który wiąże w sobie aż trzy różnorakie dyscypliny.
wycieraczki samochodowe

Ruszyć przed siebie, w podróż życia. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? , jednośladem czy samochodem?

Ruszamy w drogę, droga wzywa nas, a czas już nie pogania. To zapowiedź wspaniałej przygody, którą chciałoby przeżyć wielu z nas. No bo spójrzmy, jak brzmi to cudownie: nie mamy już żadnych obowiązków, tych z serii codziennych, nie musimy już myśleć o terminach czy innych z punktu widzenia standardowego pracownika, nieistotnych, nie goni nas przede wszystkim czas, a świat stoi otworem. Czy wybrałbyś się w taką wycieczkę? A jak tak, to czym? Samochodem, rowerem, a może pieszo?
rower
Autor: Medano
Na podstawie danych z: Medano

Jak kupić profesjonalny bicykl?

W sumie każdemu czytelnikowi należy zarekomendować jeżdżenie na rowerze - no co jak co, ale praktycznie we wszystkich przypadkach rzeczywistość jest taka, że jeśli ktoś co najmniej jeden raz w trakcie tygodnia wsiądzie na swój rower, będzie o wiele fajniej mógł się poczuć. Wiadoma kwestia: no nie zawsze tak po prawdzie posiadamy porządny rower. Byłoby bardzo dobrze gdybyśmy w takim razie bez zwlekania kupili sobie jakiś rower. Może legendarne rowery romet, które w sumie pod niektórymi względami powodują, że Romet to teraz renomowana marka, która w dobitny sposób pokazuje, iż no co jak co, lecz Polacy umieją robić doskonałe rowery.
wyprawy turystyczne
Autor: Scrubhiker (USCdyer)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyjazdy jedynie dla ciekawych świata

Niektórzy nie mają z tym problemu. kierują swoje kroki do biura podróży, przeglądają katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego punktu obsługi klienta, dowiadują się o all inclusive i inne udogodnienia, a następnie udają się do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie podoba się przygotowana dla nich wycieczka.
rowerem wśród kwiatów
Autor: Thomas Rousing
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakich powodów musimy chętniej jeździć na rowerze?

Polska to naturalnie nie Chiny albo Holandia - zatem ogólnie rowery akurat wśród Polaków no na nieszczęście nie odgrywają tak znaczącej roli. Jednakowoż ogólnie pod względem jazdy rowerem, szybko gonimy trochę bardziej rowerowe narody.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.