Drony - dla jednych ciekaw a zabawka, dla innych narzędzie pracy

Dla wielu hobbystów fotografii i filmu dzisiejsze zastosowania są niezmiernie pociągające. Coraz więcej ciekawych ujęć jest teraz w cenie i prosto wskutek tego zdobyć kupujących i korzystniejsze zlecenia. Operowanie sprzętem filmującym do łatwych nie należy, jednakowoż dzięki samozaparciu można się tego szybko nauczyć.W aktualnych trendach są ujęcia z powietrza, do których używane są drony. Sprzęty te umożliwiają na robienie najróżniejszych manewrów na wysokościach, za sprawą czego da się zrobić rzeczywiście przyciągające ujęcia z większych imprez lub innego rodzaju wydarzeń. Coraz to bardziej znane staje się to na ślubach, stąd będąc fotografem czy kamerzystą specjalizującym się w tej branży, warto rozważyć taką inwestycję.

Kolejne tematy

Innowacyjne przyrządy wideo, jakie przydadzą się na co dzień

widemofon
Autor: Zach Klein
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/photos/zachklein/4600543/
Każdy, kto zainteresowany jest wysokiej wartości użytkowej sprzętem wie bez wątpienia, jak ogromny jest wybór podczas gdy chodzi o nowoczesne przyrządy wideo, jakie będą przydatne na co dzień. Szczególnie fani nowinek technologicznych będą sporo o tym wiedzieli. Jeżeli dobierze się osprzęt u sprawdzonych wytwórców to pewne jest, że uzyska się najwyższej jakości kamery, czy inne urządzenia.


Dron DJI Inspire 1
Autor: DFShutterbug
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie można ukryć, że tego rodzaju ujęcia należą do bardziej interesujących i niezaprzeczalnie zwracają wzrok. Stosowane są zarówno w reklamach, jak i na indywidualnych nagraniach chociażby z wesela. Dodaje to całości kompletnie odmienny styl i w doskonały sposób pokazuje stopień zdarzenia. Niezmiernie często spotkać da się to na dużych koncertach i imprezach masowych. Istotne jest wobec tego zainwestowanie w solidnej jakości sprzęt i umiejętne się nim posługiwanie. Naszą uwagę powinien przyciągnąć dron DJI Phantom 3, który doskonale współdziała z kamerą i szczególnie pozwala uzyskać profesjonalnej jakości obraz. W dzisiejszych czasach łatwo można znaleźć niejeden sklep z dronami, jaki oferuje produkty dla każdego, w tym tego rodzaju kamery. Szukając sprzętu z wyższej półki dobrze jest zwrócić atencję na dron DJI Phantom 3 4K - w pełni wyposażony dron, który rewelacyjnie sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Jest to z pewnością nie lada uciecha dla każdego, kto w dzieciństwie lubił sterować śmigłowcami lub autami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.