Zbliża się lato! Jak właściwie dbać o siebie w te cieplejsze dni?

Właściwie co roku razem z nadejściem wiosny na różnego rodzaju siłowniach lub po prostu w parkach zjawia się coraz większa ilość ludzi - nic w końcu nadzwyczajnego, bowiem zwykle staramy się zgubić zbędne kilogramy po zimie, a jednocześnie zadbać o swoją kondycję na nadchodzące ciepłe miesiące.


Jeżeli Ty także postanowiłaś zabrać się za siebie, zobacz, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje!


Rolki praktycznie dla każdego!


Kolejne tematy

Wakacje nad krajowym morzem z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy wspominać przez wiele lat

wyżywienie
Autor: Centrum DER-MED www.dermed.pl
Polskie morze jest niesłychanie popularnym kierunkiem letnich wycieczek bardzo wielu ludzi. Jeżeli marzą się nam wyjątkowe wakacje, to wcale nie musimy jechać do dalekich krajów, starczy załatwić kwaterę nad Morzem Bałtyckim.


Polskie wybrzeże jest wyjątkowo bogate i leży nad nim ogromna ilość wspaniałych miejscowości turystycznych.


Jeśli rolki kojarzą Ci się praktycznie jedynie z małymi dzieciakami, nic bardziej mylnego - okazuje się, iż rolki damskie są rewelacyjnym sposobem na zrobienie mięśni pośladków a równocześnie potrafią zrobić dziewczynie w każdym wieku niesamowitą frajdę! Jeśli zapomniałaś już, jak konkretnie jeździ się na rolkach, wtedy bez wątpienia nie zaszkodzi wziąć kilku lekcji u swej córki czy innej mniejszej dziewczynki. Takie rolki damskie (źródło artykułu) to także fanatyczna propozycja umożliwiająca na spędzanie większej ilości czasu ze swoim dzieckiem, więc kaska na roli w dłoń i do dzieła!


impreza
Autor: Tyler Bolken
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Rower dla tradycjonalistów


kondycja
Autor: Tom Dennis Radetzki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeśli rolki wydają Cię za ekstrawaganckie, wtedy możesz poprzestać równie na klasycznym rowerze. Pamiętaj jednakże zawsze o swoim bezpieczeństwie - kask na rolki (https://spokey.pl/pl/linex/kaski/) czy rower jest praktycznie obowiązkowy w każdym przypadku, niezależnie od tego, gdzie konkretnie uprawiasz sport! Jeśli nie masz czasu wieczorami, możesz również połączyć przyjemne z pożytecznym i na przykład jeździć na rowerze do pracy.


Bieżnia dla zapracowanych


Jeżeli masz czas wyłącznie w nocy czy nie chcesz wychodzić z domu, wtedy niewątpliwie świetnym rozwiązaniem będzie bieżnia magnetyczna (zobaczysz tutaj).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.