Steppery Kettler, Orbitreki Kettler / W jaki sposób skutecznie straciłam kilogramy po ciąży?

Przez niemal całe dotychczasowe życie byłam chudą osobą - jednak po zajściu w ciążę najzwyczajniej to się zmieniło. Zdaję sobie sprawę, że ciąża ma swoje prawa, odmienia nasz wygląd, lecz myślałam, iż po narodzinach dziecka nareszcie powrócę do wcześniejszej formy. Jednak tak nie było. Początkowo bagatelizowałam sprawę, a poza tym miałam ważniejsze sprawy do wykonania - wszyscy wiedzą, że wychowywanie małego dziecka to wiele pracy. No dobrze, ale musiałam jakoś działać, zdecydowanie nie mogłam udawać, że nie ma problemu
.
orbitreki dla młodych mam
Autor: Twentyfour Students
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Znajomy z pracy zalecił mi bieganie oraz basen. Fajnie - jednak naprawdę ciężko byłoby mi regularnie wyjść na dłuższy czas z domu. W moim przypadku dojście na basen to kwestia godziny. Jednak i tak szukałam alternatyw, przecież nie mogłam zaakceptować swojego stanu! Pewnego dnia przeczytałam o orbitrekach - naturalnie wcześniej wiedziałam, że orbitreki Kettler są skuteczne, jeśli tylko się postaramy. Jednakże nie sądziłam, iż w akurat w moim przypadku jest to tak naprawdę wskazane. Myliłam się - z pewnością orbitreki mocno mi pomagają (przeczytaj więcej)!

Kolejne tematy

Mama wraca do formy

Mama wraca do formy
Autor: SHAR-POL
Na podstawie danych z: SHAR-POL
Powrót do formy po porodzie bywa dużym wyzwaniem dla wielu kobiet. Oprócz nadmiernych kilogramów uciążliwym problemem może być również zła kondycja skóry. Jednym ze sposobów na odzyskanie dawnej sylwetki są nieinwazyjne zabiegi estetyczne opracowane z myślą o młodych mamach.


Codziennie ćwiczę na kupionym orbitreku - w pokoju maluszka. Myślę, iż ćwiczenia domowe to dla takich kobiet jak choćby ja rewelacyjna alternatywa (przeczytaj więcej o temacie). W szczególności, że aby móc się napocić, nie muszę tracić jakże cennego czasu, którego w sumie nie mam. Można powiedzieć, iż orbitreki oraz steppery Kettler - bardzo dobry producent, spowodowały, że nie tylko ładniej wyglądam. Duża aktywność fizyczna sprawiła, iż nareszcie mam możliwość cieszyć się życiem. Za duża waga spowodowała, że znacząco pogorszył mi się humor.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.