Dlaczego posiadając telefon komórkowy czy smarfton pomyśleć można o znalezieniu jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

Smartfony i telefony komórkowe sprzedawane są najczęściej bez żadnej większej ilości akcesoriów. W zestawie przeważnie będzie się znajdowała niewielka ładowarka, kabek do podłączenia komputera a także słuchawki. Tyle że w ich przypadku jakiejś wielkiej jakości nie ma się co spodziewać, słuchać muzyki się na nich da, lecz niewiele ponad to. To w zasadzie w dużej części smartfonów będzie wszystko, co bynajmniej nie oznacza, że liczba dostępnych akcesoriów jest tak skromna.
etui na telefon komórkowy
Autor: www.etuo.pl
Na podstawie danych z: www.etuo.pl
Wręcz odwrotnie, rozmaitych drobiazgów, o jakie da się rozbudowywać swój telefon są ogromne ilości, zarówno wpływających na wygodę i komfort używania, jak też na bezpieczeństwo i stan techniczny samego urządzenia. Odwiedź sklep Etuo Przykładowo więc można zakupić słuchawki lepszej jakości, jeśli te dołączone do zestawu nie spełnią wymagań, dość interesującym gadżetem są także niewielkie głośniczki. Z kolei do wygodnego prowadzenia rozmów przydać się może słuchawkowy zestaw, jaki przy rozmawianiu podczas jazdy samochodem jest konieczny i za jego brak grozić może mandat.

etui
Autor: Elisa Fair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Następną grupę telefonicznych akcesoriów stanowią najróżniejsze pokrowce, etui i folie na ekrany. Oferta ich jest bardzo duża, zarówno sklepy internetowe, stacjonarne jak również wszelakie aukcje będą ich pełne i można je dokupić do wszystkich modeli. Kupując case na telefon do dyspozycji będzie się miało kilka różnych materiałów, różniących się właściwościami oraz wyglądem, lecz również wiele rozmaitych wzorów. Niektóre z pokrowców są na tyle wytrzymałe, że będą chronić przed najróżniejszymi mechanicznymi uszkodzeniami, z kolei inne zapewniają mniejszą ochronę, ale za to ładnie wyglądają. Szukając etui do telefonu trzeba go wybierać pod kątem danego modelu. -> zobacz tutaj Są co prawda pokrowce uniwersalne, które pasują do większej liczby urządzeń, lecz jeśli chodzi o nie czasami są kłopoty z dopasowaniem


Kolejne tematy

Co sprawia, że aparaty niektórych producentów cieszą się wielkim zainteresowaniem konsumentów

Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Autor: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung
Komórki wymieniany dosyć często, przy czym zazwyczaj konsumentom zależy na zachowaniu dotychczasowego numeru. Zachętą do wybrania się na zakupy lub przeglądnięcia oferty sklepów wirtualnych zapewne jest rozbudowana oferta sklepów i samych operatorów. Czasem zresztą wystarczy, że kolega zza biurka pochwali się nową nokią, a wtedy chęć posiadania bardziej funkcjonalnego aparatu staje się nie do przezwyciężania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.