Nareszcie doczekaliśmy się lata. Dokąd pojechać na wczasy?

Nareszcie doczekaliśmy się okresu letniego. O słonecznych dniach marzyliśmy już tak długo. Zima w tym roku niezmiernie dała nam w kość. W długie, chłodne popołudnia umilaliśmy sobie czas, przeglądając wesołe zdjęcia z zeszłorocznego urlopu. Tymczasem w pracy, gdy tylko nikt nie widział, wertowaliśmy strony www agencji turystycznych poszukując atrakcyjnych ofert.
Tymczasem, wakacje już się zbliżają. Jeszcze kilka tygodni i możemy błogo wylegiwać się na słonecznej plaży oraz radośnie baraszkować w lazurowym morzu. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tej swobody.

Biuro podróży na orlica.pl, jak każdego roku, ma do zaoferowania nam dużo cudownych atrakcji. Jesteśmy w stanie wprost przebierać w wycieczkach. Od wielu już lat najczęstszym kierunkiem urlopowych wyjazdów rodaków jest bez wątpienia zagranica. Przyzwyczailiśmy się do luksusowych warunków, które oferują nam kurorty za granicą. Odległe kraje dają nam też gwarancję udanej aury w czasie całego turnusu. Nie wyobrażamy już sobie dobrego urlopu bez gorącej plaży, lazurowego morza oraz obsługi na najlepszym poziomie. Dlatego, tak jak i w ubiegłych latach, wakacje przeżyjemy w jakimś z modnych, europejskich kurortów.

Wakacje w Chorwacji
Na podstawie danych z: www.orlica.pl
Wielką popularnością cieszą się oczywiście wycieczki do Grecji. To państwo jest jednym z najchętniej odwiedzanym przez naszych rodaków miejscem w Europie. Nie ma co się temu dziwić. W końcu jest to kraj stworzony do odpoczynku. Życie upływa tam błogo i leniwie. Wspaniała aura dopisuje. Grecja to państwo wspaniałych starożytnych zabytków. Nie należy również zapomnieć o doskonałej kuchni, która fascynuje smakoszy z całego świata. Kochamy także spędzać wakacje w Turcji. Jest to fascynujący kraj, pełen kontrastów, tak jak np. Tajlandia - http://www.orlica.pl/egzotyka/wakacje-tajlandia.

Obok starych budowli jeszcze ze starożytności wyrastają luksusowe ośrodki. Wspaniałe plaże gwarantują urlopowiczom mnóstwo atrakcji, a jedzenie zniewala orientalnymi przyprawami.

Dla wszystkich spóźnialskich jest jeszcze last minute do Egiptu. Kraina piramid od wielu lat jest ulubionym miejscem wypoczynku dla Polaków.


Kolejne tematy

Do jakiego kraju pojechać na wakacje tego lata?

Praca w sezonie wiosenno- letnim to istna udręka. Jak tu się bowiem skupić na zawodowych zajęciach, gdy na zewnątrz panuje taka piękna pogoda? Ale gdy tylko mamy okazję, odrywamy się od naszych spraw i marzymy o tegorocznym urlopie. Wielu z nas ma schowane w głębokiej szufladce kolorowe ulotki biur podróży i gdy nikt nas nie podgląda, z zapałem je studiujemy, w poszukiwaniu atrakcyjnych propozycji na wczasy.
13/10/01, 12:12:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.