WSTiE w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej powstała w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Bogata oferta oraz wysoki poziom oferowany przez uczelnię sprawiły, że bardzo szybko uzyskała uznanie wśród maturzystów, zostając liczącym się ośrodkiem edukacji.
WSTiE zapewnia studentom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez znanych wykładowców na najbardziej perspektywicznych kierunkach kształcenia. Szkoła umożliwia kształcenie w systemie bolońskim, w skład którego zaliczają się trzyletni licencjat oraz - pokaż szczegóły - dwuletnie studia magisterskie. W programie szkoły znajdują się również specjalistyczne studia podyplomowe dla nauczycieli.

absolwenci
Na podstawie danych z: www.morguefile.com
Wśród licznych profili kształcenia proponowanych przez uczelnię, jednym z najpopularniejszych jest informatyka studia, które przygotowują studentów do pracy w sektorze IT. W trakcie edukacji, studenci zdobywają umiejętności z dziedziny języków programowania i systemów operacyjnych, baz danych, plików multimedialnych i grafiki. Dzięki nabytej wiedzy teoretycznej i umiejętnościom praktycznym, studenci mają sposobność znaleźć pracę w firmach wytwarzających i rozwijających oprogramowanie, projektujących bazy danych oraz firmach zajmujących się biznesem internetowym. Dla osób zorientowanych na kierunki zapewniające rozsądne możliwości zawodowe oraz chcących rozpocząć interesujące studia informatyka jest zdecydowanie trafnym wyborem.

Kolejne tematy

To znakomity sposób na atrakcyjne lato. Już teraz wyszukaj szkołę kitesurfingu i sprawdź, jak wspaniale można spędzić przy tym czas!

Tapeta pomarańczowa
Autor: Môsieur J. [version 9.1]
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Czy lato może okazać się ciekawe także nad naszym morzem? Naturalnie, że tak, zwłaszcza jeśli pragnie się je spędzić naprawdę aktywnie. Dziś w nadmorskich kurortach oczekuje na przybyłych mnóstwo atrakcji.


Kolejnym popularnym kierunkiem, proponowanym przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii jest turystyka i rekreacja. Są to studia wyposażające absolwenta w umiejętności pozwalające na podjęcie pracy w spółkach z sektora turystycznego. Uczelnia powala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w dziedzinie usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, przygotowywanie imprez turystycznych czy działań marketingowych. W czasie nauki, studenci zapoznają się z regułami działania firm turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz pozyskują umiejętności - http://dronlandia.pl - wspierające efektywną promocję.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.